ЧЕКАЈУ СЕ НАЛАЗИ ДНК АНАЛИЗЕ: На телу које је испливало код Аде Хује нађен сат, а у џепу мобилни (ФОТО/ВИДЕО)
ТЕЛО за које се сумња да је Матеј Периш, које је пронађено јутрос код Аде Хује, пребачено је на Институт за судску медицину, где ће бити урађена ДНК анализа.
Фото: П. Милошевић
Гардероба на телу одговара оној коју је Сплићанин имао у ноћи нестанка, али док се не утврди ДНК анализом, не може се са сигурношћу потврдити идентитет.
На телу мушкарца пронађен је сребрни сат на руци, а у џепу панталона мобилни телефон.
Ненад Периш, Матејев отац, раније је дао ДНК узорак за упоређивање, што ће бити и урађено у току дана.
- Мора се још упоредити ДНК, али по одећи, пронађен младић одговара Матеју. Ето, то је оно што вам могу рећи, немам за сада ништа друго. Јако ми је тешко и очекивали смо неку сретнију информацију, али свака истина је истина и с њом се морам суочити, ја и моја породица. То је тако, даље не могу ништа казати. Јако ми је тешко. Доћи ћу за Београд - рекао је Ненад Периш за "Телеграф".
Подсетимо, тело је пронађено јутрос на десној обали Дунава. Како кажу извори "Новости", по конституцији, одећи, апликацији на мајици, сумња се да је реч о Матеју Перишу, за којим се трага од децембра прошле године, када је нестао из клуба "Готик". Он је у клубу био са пријатељима, са којима је дошао у Београд како би прославили Нову годину.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)