ПРВЕ СЛИКЕ И СНИМЦИ ИЗ МИРИЈЕВА: Жена скочила са сином у наручју - повређени дечак на реанимацији (ФОТО/ВИДЕО)
У УЛИЦИ Грге Јанкеса у Миријеву јутрос је дошло до велике трагедије када је мајка са сином у наручју скочила са трећег спрата из ходника зграде.
Фото: Милена Анђела
Жена М. К. (40) и дете хитно су пребачени у болницу и, како сазнајемо, дечак је на реанимацији.
Комшије кажу да су их видели јуче. Како тврде, жена није претерано комуницирала са комшилуком. Она има и старију ћерку, али не знају где је она тренутно.
Једна комшиница нам је рекла да се с њом свађала око паса.
Они иначе живе на другом спрату, а несрећна жена скочила је кроз прозор ходника на трећем спрату.
Полиција је још на месту несреће.
Препоручујемо
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)