НАДУВАН УБИО ЧОВЕКА: Младић који је данас усмртио пешака у Раковици возио под дејством канабиса
ОКО 15 и 30 часова данас у Раковици догодила се саобраћајна несрећа у којој је живот изгубио старији мушкарац.
Фото: Н. Скендерија/Танјуг/Илустрација
Наиме, несрећа се догодила у Улици Славка Миљковића, када је ван обележеног пешачког прелаза, аутомобил марке "Алфа Ромео", којим је управљао младић (23), ударио пешака (67).
Од задобијених повреда мушкарац је преминуо на месту несреће.
Како сазнајемо, возач аутомобила је на дрога тесту био позитиван на канабис, док је на алкотесту био негативан.
Он је дање одведен је на ВМА због контролог теста на психоактивне супстанце.
БОНУС ВИДЕО:
САХРАНА ВИДОЈА РИСТОВИЋА: Породица и пријатељи се опраштају
Препоручујемо
ТЕЖАК УДЕС У БЕОГРАДУ: Сударили се аутомобил и камион, једна особа повређена
12. 05. 2022. у 08:25
МОТОЦИКЛИСТА ПРЕЛЕТО ПРЕКО ХАУБЕ АУТОМОБИЛА: Тешка саобраћајна несрећа у центру Бара
11. 05. 2022. у 14:43
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)