ДЕЧАК ТЕШКО ПОВРЕЂЕН У НИШУ: Након несреће хитно превезен у болницу
ДЕЧАК М. И. (15) повређен је јутрос у саобраћајној незгоди на Чамурлијском путу у Нишу. Тренутно се налази у Ургентном центру.
ПОБЕДНИК Син Бранкице Ивановић, Фото Ј. Ћосин
Иако се сумњало на могућу повреду главе, дечак има само повреду грудног коша која је санирана одмах.
Чекају се неки додатни прегледи, па ће бити пребачен на дечју клинику.
Препоручујемо
ТЕШКА НЕСРЕЋА У БЕОГРАДУ: Возач BMW-а слетео с пута у канал, преминуо у Ургентном
10. 05. 2022. у 08:21
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима
КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.
01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)