ПОЗНАТО СТАЊЕ ПОВРЕЂЕНОГ КАМИОНЏИЈЕ: Шлепер се преврнуо на ауто-путу код „Наиса“

Ј. Ћ.

22. 04. 2022. у 10:48

У САОБРАЋАЈНОЈ несрећи која се јутрос догодила на ауто-путу код мотела „Наис“ у близини Ниша повређен је турски камионџија С. С. (1998.).

ПОЗНАТО СТАЊЕ ПОВРЕЂЕНОГ КАМИОНЏИЈЕ: Шлепер се преврнуо на ауто-путу код „Наиса“

Фото Ј. К.

Он је превезен у КЦ Ниш и у току је дијагностика. Према првим информацијам он је свестан, орјентисан и комуникативан. Витални параметри су му стабилни.

Видљивих већих повреда нема. Има огуљотину на глави.

За сада није познато зашто је камион слетео са пута крећући се у правцу од Ниша ка Београду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.

25. 02. 2026. у 12:25

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

ИЗБОЛА МУЖА ЈЕР ЈЕ ПСОВАО ТЕЛЕВИЗОР! Лекари хитне помоћи нису могли да верују шта се десило