БИВША ВОДИТЕЉКА ЈЕ СУПРУГА СТРАДАЛОГ БРАНКА ГОГИЋА: Иза себе је оставио ћерку, био је близак сарадник Расима Љајића

У ТЕШКОЈ саобраћајној незгоди код Ражања погинуо је Бранко Гогић (45), председник ИО СДПС, чија је супруга Нада Гогић, некадашња водитељка РТС-а.

БИВША ВОДИТЕЉКА ЈЕ СУПРУГА СТРАДАЛОГ БРАНКА ГОГИЋА: Иза себе је оставио ћерку, био је близак сарадник Расима Љајића

Фото: Принтскрин

Нада је годинама била водитељка Јутарњег дневника и уредница Дневника 2 на РТС-у. Гогићка међу пријатељима и колегама важи за особу која је сталожена и тиха, али врло професионална и упорна.

С обзиром на то да је дуго била део Информативне редакције, често је била агнажована и за специјалне програме на Јавном медијском сервису Србије, управо због стручности и смирености.

Нада Гогић сада има нови посао, а ради у Туристичкој организацији Србије као руководилац службе развоја туристичке понуде.  Понекад гостује на телевизијама или се појављује на пословним догађајима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

ТОС ПРОМОВИШЕ ЛЕТОВАЊЕ У СРБИЈИ: Када детаљно упознате наше прелепе планине, нема шансе да им одолите