ИЗ САОБРАЋАЈА ИСКЉУЧЕНО 16 ВОЗАЧА И 12 ВОЗИЛА: Полиција у Јужнобачком округу за дан открила и санкционисала 318 прекршаја

ПОЛИЦИЈСКА управа у Новом Саду је претходног дана, односно 30. марта, на подручју Јужнобачког округа открила и санкционисала укупно 318 саобраћајних прекршаја, а из саобраћаја је искључено 16 возача и 12 возила.

ИЗ САОБРАЋАЈА ИСКЉУЧЕНО 16 ВОЗАЧА И 12 ВОЗИЛА: Полиција у Јужнобачком округу за дан открила и санкционисала 318 прекршаја

МУП

Задржана су два возача, један због вожње под дејством алкохола, а један због могућности понављања или настављања прекршаја. Задржани возачи ће, уз прекршајну пријаву, бити приведени надлежном прекршајном судији.

У протекла 24 сата на подручју Јужнобачког округа догодилo се седам саобраћајних несрећа у којима су четири особе лакше повређене. У том интервалу на подручју града Новог Сада догодило се пет саобраћајних несрећа у којима су четири особе задобиле лаке телесне повреде.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ЖЕСТОКО ПРЕТИО ИРАНУ, ПОМЕНУО И СРБИЈУ: Амерички председник оборио рекорд, говорио скоро два сата пред Конгресом

ТРАМП ЖЕСТОКО ПРЕТИО ИРАНУ, ПОМЕНУО И СРБИЈУ: Амерички председник оборио рекорд, говорио скоро два сата пред Конгресом

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поставио је рекорд у најдужем говору о стању нације, који је трајао један сат и 50 минута, надмашивши рекорд који је Бил Клинтон поставио током свог последњег обраћања 2000. године.

25. 02. 2026. у 07:31

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

ХИТНО МОРАШ ДА НАПУСТИШ УКРАЈИНУ Амерички председник упозорио Зеленског: Владимире, постоји претња