ДЕВОЈЦИ ПОЛОМИО ОБЕ НОГЕ: Језиви детаљи несреће код Ушћа - возио пијан и дрогиран, па покосио пешака
ДЕВОЈКА (27) коју је ноћас на Ушћу оборио возач А.М. (23), који је возио под дејством кокаина и алкохола, има поломљене обе потколенице.
Фото: Милена Анђела/Профимедиа/Илустрација
Да подсетимо, саобраћајна несрећа догодила се ноћас око 3,20 часова на Новом Београду, када је А.М. својим аутомобилом рено твинго оборио девојку пешака и тешко је повредио.
- Несрећа се догодила испред једног ресторана на Ушћу, а несрећној девојци поломљене су обе ноге - испричао је извор Курира.
Како је МУП саопштио, возач је задржан у службеним просторијама полиције и против њега ће бити поднета кривична пријава због постојања основа сумње да је извршио кривично дело угрожавање јавног саобраћаја, као и одговарајућа прекршајна пријава.
БОНУС ВИДЕО:
ШАРИЋЕВА ВИЛА НА ДЕДИЊУ: Марица напушта гаражу велелепног здања
Препоручујемо
ПИЈАНИ МЛАДИЋ (23) НА КОКАИНУ ПОКОСИО ДЕВОЈКУ КОД УШЋА: Задобила тешке повреде
26. 12. 2021. у 09:40
БИЗАРАН УДЕС У БЕОГРАДУ: Страдао семафор, аутомобил тешко оштећен (ФОТО)
25. 12. 2021. у 23:43
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"
АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.
12. 01. 2026. у 21:16
ОВО ЈЕ ГЛАВНИ УДАРАЦ ЗА НАТО И КИЈЕВ: У нападу „орешником“ уништена фабрика од великог значаја (ВИДЕО)
НАПАД „орешником“ онеспособио је Лавовску државну фабрику за поправку авиона, саопштило је Министарство одбране Русије.
12. 01. 2026. у 15:27
БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина
МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.
13. 01. 2026. у 10:22
Коментари (2)