ХАОС НА ВОЖДОВЦУ: Улетели комбијем на стајалиште, пуком срећом избегнута велика трагедија

Новости онлајн

06. 12. 2021. у 18:28

У ВОЈВОДЕ Степе, нешто после 16 часова, дошло је до саобраћајне незгоде, у којој пуком срећом нико није повређен.

ХАОС НА ВОЖДОВЦУ: Улетели комбијем на стајалиште, пуком срећом избегнута велика трагедија

Фото: Принтскрин/Инстаграм/Мој Београд

До незгоде је дошло када је комби, беле боје, свом силином улетео на аутобуску станицу, оборивши заштитну ограду која је одлетела 20 метара даље.

Права је срећа како нико од пешака није повређен, а према незваничним информацијама, у аутомобилу су налазило четворо људи у видно алкохолисаном стању.

- Јако је пукло, баш смо се уплашили. Каменица ми је прошла тик поред главе - каже жена из оближње радње.

Три особе из возила су се разбежале након удара, док је један од њих, који није возио остао да сачека полицију.

- Начули смо да се једном од њих породила снаја, јурили су право пуном брзином - додају очевици.

Саобраћај је отежан на овој деоници, а екипе полиције и Хитне помоћи су изашле на терен.

(Пинк)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти

ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти

МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.

12. 02. 2026. у 09:41

Коментари (1)

ТЕНИС ЈЕ ЗАТЕЧЕН: Новак Ђоковић дигао руке!