НИЈЕ ИЗДРЖАЛА УПРКОС НАПОРИМА ЛЕКАРА: Старица из Косјерића која је повређена у пожару преминула на ВМА

Биљана Ристивојевић

18. 11. 2021. у 11:31

ЖЕНА из Косјерића, стара 75 година, која је тешко повређена у пожару у њеном стану, преминула је протекле ноћи на Војномедицинској академији, јављају београдски медији.

НИЈЕ ИЗДРЖАЛА УПРКОС НАПОРИМА ЛЕКАРА: Старица из Косјерића која је повређена у пожару преминула на ВМА

Фото: Милена Анђела

Она је из Опште болнице у Ужицу пребачена у Београд након што је јуче око 17 сати избио пожар у стану на трећем спрату зграде у којој је живела.

Медији преносе да старица није успела да се пробије кроз пламен и дим до излазних врата стана, а да су је ватрогасци евакуисали са терасе, уз помоћ мердевина.

Ватрогасци су спречили да се пожар прошири на остале делове зграде.

Увиђај како би се утврдио узрок пожара биће обављен данас.

БОНУС ВИДЕО: ЗАПАЛИО СЕ АУТОМОБИЛ У ПОКРЕТУ: Инцидент на Звездари, у Улици Милана Ракића
 

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

Нова опрема за школу, бољи услови за таленте: Фондација Mozzart верна подршка образовању