УТВРЂУЈУ СЕ ОКОЛНОСТИ ТРАГЕДИЈЕ: Детаљи погибије рудара код Горњег Милановца, у току је увиђај
У НЕСРЕЋИ која се догодила у среду поподне у руднику “Рудник и флотација Рудник доо” крај Горњег Милановца погинуо је један рудар.
Фото: Depositphotos
Како “Новости” сазнају, ради се о руковаоцу јамског утоварача Д. А. (49).
Ово нам је у среду вече потврдила Дубравка Томић, саветница за корпоративне комуникације и друштвено одговорно пословање у овом руднику. Она је још додала да се несрећа догодила у 17.30 часова, а да је увиђај, који ће утврдити све околности ове трагедије, у току.
Незванично, несрећа се догодила када је рудар пао у јаму са 20 метара висине и погинуо.
БОНУС ВИДЕО - КАКО ПРОВЕРИТИ РАДНИ СТАЖ: Јелица Тимотијевић из ПИО фонда у новој епизоди Фт1П
Препоручујемо
ТРАГЕДИЈА У НЕГОТИНУ: Страдао старац покушавајући да угаси пожар на крову куће
17. 11. 2021. у 21:16
ПОТРЕСНА ИСПОВЕСТ РОДИТЕЉА ПРЕМИНУЛЕ ЏЕНЕ (2): Изгледала је као да спава, љубили смо је
17. 11. 2021. у 13:28
СПРЕМА СЕ ВЕЛИКИ СУКОБ? ОГЛАСИЛО СЕ МИНИСТАРСТВО: На столу план евакуације туриста у случају рата
ИЗРАЕЛСКО Министарство туризма саопштило је данас да је припремило план за евакуацију око 42.000 туриста који се тренутно налазе у Израелу, уколико земља буде приморана да затвори свој ваздушни простор због страха од новог сукоба са Ираном.
26. 01. 2026. у 14:07
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (0)