САХРАНА УЧИТЕЉИЦЕ ТИЈАНЕ У ЧЕТВРТАК: Последњи испраћај биће на Градском гробљу у Новом Саду
ОД Тијане Б. (36) учитељице из Новог Сада, трагично настрадала у недељу саобраћајној несрећи на Зрењанинском путу код Каћа, опраштају се колеге и пријатељи.
Фото: Фејсбук
Тића, како су је звали, биће сахрањена у четвртак, 11. новембра у 11.15 сати на Градском гробљу у Новом Саду.
Од учитељице новосадске осмолетке „Иво Лола Рибар“, опраштају се њене колеге, а на сајту школе, уз њену фотографију, стоји обавештење о њеној смрти.
- Поштоване колеге, ученици и родитељи, са великом тугом и болом обавештавамо вас да је наша учитељица Тијана Билић трагично преминула 7. новембра – пише у обавештењу.
- Почивај у миру драга наша Тијана, заувек ћеш живети у нашем сећању.
Директор школе Саша Гајић је рекао да је Тијана код њих радила као учитељица шест, седам година, а претходно је била ангажована у продуженом боравку.
- Сви смо потрешени трагедијом, она је била одлична у свом послу – рекао је директор Гајић.
- Била је вредна и омиљена, сви у колективу су је волели. Знала је са децом, и деца су њу јако волела. Увек је била срдачна, и о њој заиста могу да кажем све најлепше, брижна и весела особа.
Несрећа у којој је погинула учитељица догодила се када је на њен „рено клио“, налетео Петар К. (21) такође из Новог Сада, који је за воланом „мерцедеса“, како је утврђено тестирањем у Клиничком центру Војводине, био под дејством марихуане и кокаина. Учитељица се враћала кући из посете родбини из околине Зрењанина.
Двадесетједногодишњи возач „мерцедеса“ сомборских регистарских ознака, колима је из правца Новог сада према Каћу управљао са пробном возачком дозволом, аутомобилу је истекла регистрација и са њим у возилу, иако је прописано, није био возач са искуством.
Осим тога, како сазнајемо, претицао је колону и то преко пуне линије. Од силине удара, учитељицин аутомобил је буквално слетео с пута и преврнуо се на кров. Дваедесетједногодишњи возач се сумњичи за тешко дело против безбедности саобраћаја.
ПОТПИСУЈЕ СЕ ИСТОРИЈСКИ УГОВОР: Војводина постаје чвориште Европе, креће градња гигантске саобраћајнице (ФОТО/ВИДЕО)
ПРОЈЕКАТ Осмех Војводине обухвата изградњу 185 км брзе саобраћајнице, са 46 мостова и 34 надвожњака, чиме се смањује време путовања.
18. 03. 2026. у 09:30
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
КАДА СУ ЦВЕТАЛЕ ЛАЖИ: Моћ пропаганде у нашем добу - Лаж се прошири светом пре него што истина устане из кревета
Живимо у добу великих и малих лажи, али ако бисмо одговарали на питање да ли их је данас више него раније не би нам требало много размишљања.
18. 03. 2026. у 17:04
Коментари (0)