БЕСНИ ПАС ГА ЈЕ ВУКАО, ДЕТЕ БИЛО ПОТПУНО КРВАВО: Исповест деде дечака ког је данас изуједала луталица
ДВОГОДИШЊЕГ дечака изуједао је данас пас луталица у чачанском насељу Љубић.
Фото: Депоситпхотос/Илустрација
Дечак је задобио тешке повреде у пределу главе али није животно угрожен, смештен је на одељењу дечје хирургије.
Како је изгледао напад на њега, испричао је његов деда.
- Кад сам изашао видео сам како дете пас вуче ка себи, дете се борило. Ударио сам ногом кера и узео дете које је цело било у крви - испричао је дечаков деда.
Према незваничним информацијама повређени дечак је из Врања и са породицом у гостима је боравио у Чачку.
У једном тренутку малишан је из дворишта изашао на улицу када је наишао пас луталица, који га је изуједао и потом побегао.
(Курир)
БОНУС ВИДЕО: СТРАШАН НАПАД НА ЗВЕЗДАРИ - Напао старца на улици - бездушно га оборио на земљу и опљачкао
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима
КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.
01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЖЕНА ПОДМЕТНУЛА БОМБУ: Шок откриће о нападу на украјинског олигарха (ВИДЕО)
НА СНИМЦИМА се види осумњичена са великим црним шеширом, црним прслуком преко беле одеће и белим спортским патикама.
02. 07. 2026. у 21:58
Коментари (0)