ПОГИНУО МУШКАРАЦ У МЛАДЕНОВЦУ: Нови детаљи страшне саобраћајне несреће
АЛЕКСАНДАР М. стар 33 године погинуо је у саобраћајној несрећи која се догодила око 20.35 часова у Младеновцу у насељу Влашко поље.
Фото: Депозит
Несрећа се догодила када се камион бугарских регистарских ознака укључивао у саобраћај са паркинга.
Мушкарац је преминуо на лицу места.
Истрага је у току.
(Информер)
БОНУС ВИДЕО - ЈЕЗИВИ СНИМАК НЕСРЕЋЕ У ЗЕМУНУ: Аутобус неконтролисано налетео у парк, деца повређена-возач побегао
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ТЕШКА НЕСРЕЋА КОД МЛАДЕНОВЦА: Ватрогасци секу аутомобил, људи панично вриште (ВИДЕО)
25. 09. 2021. у 21:44
СТРАШНА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА КОД ТОПОЛЕ: Мотоциклиста погинуо у судару!
25. 09. 2021. у 17:54
ТРАГЕДИЈА КОД ПАНЧЕВА: Аутомобил ударио у дрво, возач издахнуо на лицу места
25. 09. 2021. у 17:53
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)