ЛАНЧАНИ СУДАР НА ПАНЧЕВЦУ: У саобраћајној несрећи учествовало пет возила
У САОБРАЋАЈНОЈ несрећи која се око 17 часова и 30 минута догодила на Панчевачком мосту учествовало је пет возила.
Фото: Naxi kamere
Према првим информацијама дошло је до налетања возила, једно на друго. Упућена је дизалица.
Како сазнајемо нема повређених, али створена гужва.
Препоручујемо
ХЛЕБ МОРА ДА СЕ ЗАРАДИ: Биковић у публици код Оливере Ковачевић пре 15-ак година (ФОТО)
24. 09. 2021. у 15:59
РАДОЈИЧИЋ О САБРАЋАЈНОЈ НЕСРЕЋИ У ЗЕМУНУ: Двогодишња девојчица није животно угрожена
24. 09. 2021. у 17:29
ДЕВОЈЧИЦА (2) ТЕШКО ПОВРЕЂЕНА, НА РЕАНИМАЦИЈИ: Нови детаљи страшне несреће у Земуну
24. 09. 2021. у 15:44
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Русија спрема напад на ТРИ европске земље - жели да тестира НАТО: Алармантне тврдње стручњака
ПРЕМА новој анализи, Русија се активно припрема за напад на балтичке државе, што би представљало велики војни изазов за Запад. Таквим потезом, Владимир Путин би тестирао спремност НАТО-а да брани три мале чланице - Естонију, Летонију и Литванију - у случају могућег почетка Трећег светског рата.
02. 05. 2026. у 21:42
Коментари (0)