КАМИОН УСМРТИО ПЕШАКА НА УЛАЗУ У РАШКУ: Код себе имао туђа документа - полиција утврђује идентитет

НЕПОЗНАТИ мушкарац погинуо је у ноћи између уторка и среде када га је на магистралном путу Нови Пазар – Рашка, у месту Панојевиће, ударио камион, сазнају Вечерње новости.

КАМИОН УСМРТИО ПЕШАКА НА УЛАЗУ У РАШКУ: Код себе имао туђа документа - полиција утврђује идентитет

Фото: Н. К.

Према незваничним информацијама, до несреће је дошло око четири сата ујутру, а на мушкарца који је ходао коловозом је налетео камион новопазарских регистарских ознака. Од силине удара, преминуо је на лицу места.

Полиција из Рашке је извршила увиђај, а том приликом код мушкарца, у двадесетим годинама, пронађена су лична документа која му не припадају.

Иако се у почетку сумњало да је настрадали мигрант, који се упутио ка северу Србије, те претпоставке полиција је одбацила и активно ради на утврђивању његовог идентитета.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.

05. 07. 2026. у 12:34

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."

ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.

05. 07. 2026. у 21:54

Коментари (0)

ОВДЕ ЈЕ СВЕ ПОЧЕЛО, ОВДЕ СЕ И ЗАВРШИЛО... Најбољи стрелац у историји Бразила, Нејмар, опростио се од репрезентације у сузама (ФОТО)