ПРВЕ СЛИКЕ ТЕШКЕ САОБРАЋАЈНЕ НЕСРЕЋЕ КОД АПАТИНА: Ауто се закуцао у дрво, возило потпуно смрскано - Младић преминуо, девојка тешко повређена

Љ. П.

08. 07. 2021. у 10:42

Р. Б. (22) из Свилојева погинуо је на лицу места, док је девојка М.Ч. (18) из Пригревице код Апатина задобила тешке телесне повреде у саобраћајној несрећи која се догодила рано јутрос на улазу у Пригревицу.

ПРВЕ СЛИКЕ ТЕШКЕ САОБРАЋАЈНЕ НЕСРЕЋЕ КОД АПАТИНА: Ауто се закуцао у дрво, возило потпуно смрскано - Младић преминуо, девојка тешко повређена

Фото: Радио Дунав

До несреће је дошло у тренутку када је аутомобил марке "југо флорида“, којим је управљао несрећни младић, слетео с пута на кривини на самом улазу у село и ударио у дрво. Ауто се, од силине ударца, буквално преполовио.

Возач је погинуо на лицу места, док је девојка, са тешким телесним повредама, одмах превезена у сомборску болницу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (0)

ОД КЊИЖЕВНЕ РЕЧИ ДО ПОЗОРИШНЕ СЦЕНЕ: Признања за Фондацију Mozzart