Ватерполо репрезентација Србије победила је Мађарску у финалу Европског првенства 2026. одржаном у Београду, крунисавши тако маестралан повратак на највећу сцену. Коначан резултат, 10:7, уопште и не осликава велику борбу која се водила за злато у базену Београдске арене, где је блистао голман Милан Глушац, апсолутни јунак и шампионата, и великог финала, као и искусни Душан Мандић - и у нападу, а још више у одбрани. Баш зато је из српске престонице, уз њихове мајсторије, али и свих из српске репрезентације - изнова послата порука свету: Србија је у ватерполу - најбоља!
Gojko
30.06.2021. 09:35
Nesreća za nesrećom.Juče je i prilikom seče drva na Jastrepcu nastradao mlađi muškarac iz sela Sezemča koji se porodično bavio tim poslom -Bio je jedno od 5 deteta bivšeg milicionera ,danas ,je na žalost njegov sprovod.
Leštanac
30.06.2021. 10:25
Ovog bahatog vozača treba osuditi na doživotnu robiju. Od takvih vozača eto vredni poljoprivrednici ne mogu ni u svoj atar do svojih njiva sa traktorima bezbedno da dodju.