ШУМСКИ ПОЖАР КОД ЧАЈЕТИНЕ: Ватрена стихија избила на два места, густ дим се шири селом
У СЕЛУ Семегњево, на територији општине Чајетина, запалила се шума, а ватрена стихија избила је на два места, и то у засеоцима Димитријевићи и Тошићи.
Фото: С. Бабовић
- Густ дим шири се селом, надамо се да ће ватрогасци успети да локализују ватру јер пожар није много удаљен од кућа. У гашење су се укључиле и комшије - рекао је мештанин села Семегњево.
Узрок пожара се још увек не зна, али се претпоствља да је до њега дошло због високих температура које су ових дана забележене широм Србије.
Препоручујемо
ДЕТАЉИ ПОЖАРА НА ТРАФО СТАНИЦИ: Део Новог Београда без струје, све екипе на терену
24. 06. 2021. у 20:08
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)