ОВО ЈЕ МЛАДИЋ КОЈИ ЈЕ ЈУЧЕ СТРАДАО У ЗЕМУНУ: Велика трагедија, Душан, отац троје мале деце утопио се на Лиду!
НА ЛИДУ у Земуну јуче око 12.30 часова утопио се отац троје деце, Душан Михајловић (21).
Фото: Друштвене мреже
Он је истоварио путнике које превози чамцем између Земунског кеја и Лида, а затим скочио у воду да се расхлади.
Његово тело је пронађено код Хотела Југославија око 17.15 часова.
Младић је иза себе оставио ћеркицу и два сина, а на Дунаву је од своје десете године.
Препоручујемо
ТРАГЕДИЈА НА ДУНАВУ: Младић скочио у реку и није испливао, полиција тражи тело
24. 06. 2021. у 16:58
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (3)