ПОЖАР У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА: Изгорео магацин маркета - ватра оштетила три спрата стамбене зграде
ЈУТРОС око 5.00 часова у центру Београда у Косовској улици број 1 дошло је до пожара у магацину маркета.
Фото: М.С.
Како сазнајемо, роба у магацину је изгорела, а дошло је и до оштећења на прозорима стамбене зграде од првог до трећег спрата.
Пожар је локализован. Срећом, нема повређених лица.
Препоручујемо
БЕЗ КОНТРОЛЕ ЈУРИЛО 200 ВОЗАЧА: На путевима око Кикинде вози се без ограничења
23. 03. 2026. у 14:09
УКРАО 66 КЛИМА, ПА ПРОДАО: Ухапшен Нишлија - Окористио се за два милиона
23. 03. 2026. у 13:02
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)