САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У БЕОГРАДУ: Девојка оборена на пешачком, превезена на УЦ
ТЕШКА саобраћајна несрећа догодила се на раскрсници улица Устаничка и Војислава Илића.
Фото: П. Митић
Према првим информацијама, једна млада женска особа непомична је лежала на пешачком прелазу, а око ње је било крви.
Највероватније ју је оборио аутомобил.
Како сазнајемо, екипа Хитне помоћи се упутила на терен.
Незванично, реч је о девојци која има 18 година и са ортопедским повредама возе је на реанимацију у дежурну здравствену установу - Ургентни центар.
Како причају очевици, несрећна девојка је пса држала у рукама, а он је након удеса побегао.
(Телеграф.рс)
Препоручујемо
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)