ПОЗНАТО КО ЈЕ МУШКАРАЦ ЧИЈЕ ЈЕ ТЕЛО НАЂЕНО: За њим се трагало од јануара!

РЕЗУЛТАТИ обдукције леша мушкарца ког су јуче у Потпећком језеру пронашли прибојски риболовци, показали су да се ради о Зорану Ж. (53) који је нестао крајем јануара пошто је аутомобилом слетео у реку Лим, сазнаје пријепољски портал "ПП Медиа".

ПОЗНАТО КО ЈЕ МУШКАРАЦ ЧИЈЕ ЈЕ ТЕЛО НАЂЕНО: За њим се трагало од јануара!

Фото: А. Р.

Зоран Ж. (53), пекар из Пријепоља, је 25. јануара аутомобилом слетео у набујали Лим у месту Бистрица, на почетку Потпећког језера.

Рониоци Жандармерије, тада су неколико дана трагали за Зораном, међутим потрага је због угрожене безбедности ронилаца и набујале и хладне реке обустављена.

Прибојски риболовци пронашли су у уторак леш у фази распадања, док је плутао усеком језера недалеко од места Друглићи, пар километара даље од места где је крајем јануара Зоран Ж. аутомобилом слетео у Лим.

На телу мушкарца се налазила одећа и обућа, међутим идентитет је морао да се утврди обдукцијом.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

ДВА ПУТА СУ СЕ БОРИЛИ ЗА МОЈ ЖИВОТ, МОГЛО ЈЕ ФАТАЛНО ДА СЕ ЗАВРШИ Леа Киш о најтежем животном периоду - Знала сам да нешто није у реду