РИБОЛОВЦИ ПРОНАШЛИ ТЕЛО У ПОТПЕЋКОМ ЈЕЗЕРУ: Леш у фази распадања плутао по води
ПРИБОЈСКИ риболовци пронашли су у Потпећком језеру, у уторак у раним послеподневним часовима беживотно тело мушкарца.
Фото: А.Р.
Риболовци су приметили тело, како плута језером у усеку недалеко од места Друглићи.
Према незваничним сазнањима, од последица дугог боравка у води тело мушкарца се налази у фази распадања, на њему су гардероба и обућа.
На лице места налази се полиција која врши увиђај, а о проналаску леша обавештено је и Основно јавно тужилаштво у Пријепољу.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"НЕ ЖЕЛИМ ПРЕГОВОРЕ" Трамп брутално запретио: Напади на Иран биће настављени док не пристану
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да ће амерички ваздушни удари на Иран бити настављени и наредних дана, уз упозорење да ће бити све интензивнији уколико Техеран не пристане на споразум, додајући да тренутно не жели преговоре са Ираном.
15. 07. 2026. у 20:30
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)