ФОТОГРАФИЈЕ СА МЕСТА НЕСРЕЋЕ: Страшан удес код Лознице - Страдала једна особа!

В. Митрић

30. 05. 2021. у 18:16

У КАСНИМ поподневним сатима, око 17 часова, на магистралном путу Ваљево-Лозница, на граници села Корените и Горњих Недељица, код насеља Гнила, догодила се саобраћајна несрећа у којој је једна особа погинула, а троје је тешко повређених, потврђено је "Новостима" у полицији.

ФОТОГРАФИЈЕ СА МЕСТА НЕСРЕЋЕ: Страшан удес код Лознице - Страдала једна особа!

Фото: В. Митрић

До удеса је дошло када је возач "џете", који је ишао из правца Лознице, на том делу друма познатом по кривинама, претицао "фићу", па му је у сусрет дошао "пасат", који је био на својој страни и ишао је из правца Ваљева.

Уследио је тежак удес. Повређени су одмах превезени у лозничку болницу, а извесно је да су тешко повређени, мада још нема информацијама да ли су повреде опасне по живот.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - краљице злочина

ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"

КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.

21. 01. 2026. у 16:48

Коментари (0)

ОН ТО НИЈЕ ЗНАО: Неда Арнерић била заљубљена у чувеног певача