ПРИВЕДЕН ИНСТРУКТОР ФОЛКЛОРА ИЗ ОСТРУЖНИЦЕ: Осумњичен за злостављање малолетне ученице, све негирао на саслушању
ПРОФЕСОР фолклора Д. Н. је приведен на саслушање у Друго основно јавно тужилаштво, због сумњи за недозвољене полне радње над дванаестогодишњом девојчицом, чланицом фолклора који он води у Остружници.
Илустрација
Он је, како "Новости" сазнају из Тужилаштва, на саслушању негирао дело, али му је на предлог Тужилаштва суд одредио притвор до 30 дана због сумње да би боравком на слободи могао поновити дело и утицати на сведоке.
Препоручујемо
МОСАД НАПАДНУТ НА СВЕРУ ИРАКА? Тајни рат две регионалне силе се наставља, има и жртава
13. 04. 2021. у 23:31
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
САДА ЈЕ СВЕ ОТКРИВЕНО! Ево због чега Душан Мандић није био на пријему код Вучића
Ватерполо репрезентација Србије освојила је у златну медаљу на Европском првенству у Београду пошто је у недељу у финалу победила Мађарску 10:7, међутим многи нису знали са каквим проблемима се носио селектор Урош Стевановић.
28. 01. 2026. у 12:38
Коментари (0)