ЧЕДА ЈОВАНОВИЋ ПРИЗНАО ДА ЈЕ ТУКАО ЧОВЕКА: Ударао сам га рекетом, срећа његова што нисам могао да га стигнем (ВИДЕО)

Novosti online

07. 04. 2021. у 15:21

ЛИДЕР ЛДП-а Чедомир Јовановић признао је јутрос да је прошле године ударио рекетом тренера и власника Клинике за физикалну терапију.

ЧЕДА ЈОВАНОВИЋ ПРИЗНАО ДА ЈЕ ТУКАО ЧОВЕКА: Ударао сам га рекетом, срећа његова што нисам могао да га стигнем (ВИДЕО)

Фото В.Данилов

Тачније, рекао је да га је "треснуо два пута".

- Своју породицу ћу штитити док дишем. Јесте тачно, треснуо сам га двапут рекетом, никакве телесне повреде, побегао је низ улицу, нисам могао да га стигнем онако док сам се гушио, јер су ме са Инфективне клинике отпустили са неизлеченом упалом плућа уз речи да је боље да будем код куће него да покупим неку бактеријску инфекцију у болници - рекао је Јовановић на ТВ К1.

- Ја немам шта да кријем, срећа његова што нисам могао да га стигнем - рекао је он.

Након инцидента је, каже, позвао полицију, отишао да да изјаву, и додаје да после тога није добио ниједан позив.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (5)

СИМБОЛ ВРЕДНОСТИ: ВИП Инвестиционо Злато 25 година помаже клијентима да осигурају своју финансијску стабилност