САОБРАЋАЈНА ПОЛИЦИЈА ЗАВОДИ РЕД: Младић у потпуно алкохолисаном стању возио престоницом
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Београду привели су двадесетједногодишњег мушкарца из околине Бруса, који је заустављен у Новом Београду, јер је својим возлом марке „опела астра“ управљао под видним дејством алкохола, доводећи у опасност себе, као и остале учеснике у саобраћају.
Илустрација полиција Фото Depositphotos
Алкотестирањем је установљено да је возач имао 2,8 промила алкохола у крви, што представља стање потпуне алкохолисаности.
Возач ће, након истека задржавања, бити приведен дежурном судији за прекршаје.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ПОВРЕЂЕНО ВИШЕ ОСОБА НА НОВОМ БЕОГРАДУ: Секунде су делиле путнике од трагедије:
09. 07. 2026. у 19:41
У АКЦИЈИ МУП "ПАЛИ" СЕРИЈСКИ РАЗБОЈНИЦИ: Пљачкали широм Србије (ФОТО)
09. 07. 2026. у 15:54
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?
ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.
09. 07. 2026. у 13:29
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)