УХВАЋЕНИ ЛОПОВИ КОЈИ СУ УКРАЛИ НОВАЦ ЗА ЛЕЧЕЊЕ МАЛОГ ГАВРИЛА: Један од њих био оптужен за убиство у Немачкој?
УХАПШЕН је лопов који је организовао пљачку новца за малог Гаврила из Крагујевца, приликом које су из кафића у пре 10 дана украдене две хуманитарне кутије.
Илустрација/Фото: И. Митић
Реч је о акцији прикупљања помоћи за бебу која болује од спиналне атрофије мишића, а лечење кошта 2,5 милиона евра.
Осумњичени за пљачку је из Јагодине, а ухапшен је у родном граду. Како сазнајемо, имао је и помагаче за којима се трага. Приведени је од раније познат полицији и био је оптужен за убиство у Немачкој.
Полиција сумња да је са два саучесника обио кафић и украо кутије хуманитарне помоћи.
(Информер)
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (1)