Велика заплена на Бездану: У дуплом дну кријумчарио цигарете (ФОТО)
У наставку борбе против корупције ухапшен је П. Ј. (40) из Панчева, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело кријумчарење.
Foto: MUP
Ову акцију су извели припадници Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције, Одељења за борбу против корупције, а по налогу Вишег јавног тужилаштва у Новом Саду - Посебног одељења за сузбијање корупције, у сарадњи са Управом граничне полиције и Управом царина.
Foto: MUP
Полиција је на Граничном прелазу Бездан, прегледом теретног моторног возила којим је управљао осумњичени, у дуплом дну возила пронашла 1.996 боксова цигарета различитих марки, које је П. Ј., како се сумња, сакрио да би избегао мере царинског надзора.
Укупна вредност заплењених цигарета је око 2.355.280 динара.
Foto: MUP
Осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен надлежном тужилаштву.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
МУШКАРАЦ СТРАДАО У ПОЖАРУ У СТАНУ У БЕОГРАДУ: Полиција на терену, истрага у току
15. 07. 2026. у 14:34
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РУСКА ВОЈСКА ЗАТВАРА ОБРУЧ ОКО КРАСНОГ ЛИМАНА: Украјинцима остала само два-три канала снабдевања
РУСКИ оператери беспилотних летелица уништавају преостале канале снабдевања Оружаних снага Украјине у Красном Лиману, изјавио је командир посаде извиђачког дрона 25. комбиноване армије групе трупа „Запад“, познат под кодним именом „Морјак“.
15. 07. 2026. у 16:04
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)