ХОРОР НА ЗВЕЗДАРИ: Извадио кухињски нож на полицију, па почео да бежи
У ЧЕТВРТАК увече у улици Косте Хакмана на Звездари, полицијски службеници су проверили два лица,а током акције је један од њих извадио кухињски нож и кренуо према полицијским службеницима.
Фото: Н. Скендерија/МУП
Нападач је након тега почео да бежи и том приликом од бацио кесице са садржајем за који се сумња да је марихуана.
Радом полиције на терену идентификовано је лице, а утврђено је да је у питању В.И. (19), коме је одређено задржавање до 48 сати.
Против лица ће бити подигнута пријава за напад на службено лице и неовлашћену производњу и стављање у промет опојних дрога.
Истрагу води Прво Основно јавно тужилаштво у Београду.
(Телеграф.рс)
БОНУС ВИДЕО:
Драма у Орашцу: Бивши жандарм ухапшен због позива на рушење уставног поретка
Препоручујемо
НОЖЕМ ИЗБО ПРОФЕСОРКУ, ЖИВОТНО ЈЕ УГРОЖЕНА: Језив злочин у школи у Француској
03. 02. 2026. у 16:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење
ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.
05. 07. 2026. у 12:34
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)