ЗБОГ УБИСТВА У ВРБАСУ УХАПШЕН МАЛОЛЕТНИК: Младић из Савиног села приведен због смрти Горана
ЈЕДАН малолетник ухапшен је због сумње да је учествовао у убиству Горана Лазора (46) у Савином селу код Врбаса.
Фото: Принтсцреен/Друштвене мреже
Да подсетимо, злочин се догодио у четвртак поподне, а брзо након проналаска тела ухапшени су Л.М. (18) и Л.Н. (20).
- Накнадно је ухапшен и један малолетник из Савиног села због сумње да је учествовао у убиству. Он ће данас поподне бити приведен судији за малолетнике - каже извор и наставља:
- Двојица пунолетних осумњичених биће саслушана данас у Вишем јавном тужилаштву у Сомбору - додаје саговорник из истраге.
Па да подсетимо, Горан Лазор убијен је у четвртак 25. децембра око 17 часова код Основне школе "Бранко Радичевић" у Савином Салу код Вршца. Од задобијених убода ножем Лазор је преминуо, а осумњичени Л. Н. (20) и Л. М. (18) ухапшени су убрзо након убиства.
- За сада није познато да ли су осумњичени и жртва унапред договорили да се састану, или су га осумњичени младићи сачекали и напали, али то ће утврдити даља истрага коју води Више јавно тужилаштво у Сомбору. На фудбалском терену дошло је до свађе која је ескалирала у крвави злочин - подсећа саговорник и додаје:
- Није познато ко је од осумњичених извадио нож и задао многобројније убоде по телу несрећног мушкарца који је остао да лежи поред спортског терена. Осумњичени младићи су се разбежали и нису пружили помоћ избоденом.
Екипа Хитне помоћи само је могла да констатује смрт несрећног мушкарца.
Мештани Савиног села код Врбаса за Курир описали су стравичне детаље злочина које је потресло цело место.
- Не могу да спавам од кад сам чула да је убијен! Како је могуће да неко неком одузме живот?! Шта год да се десило, можда је могло да се среди, а не овако... - каже потресним гласом комшиница и додаје:
- Искасапили су га насред терена код школе! Чула сам да су браћа направила буквално сачекушу Горану. Избио је неки проблем око њих, који очигледно нису могли да реше. Браћа су наводно, дошла са ножевима на терен код школе. Дошло је до свађе, гурања, а затим и туче. Убрзо су ови клинци извадили нож и почели да га убадају. Прича се по селу да су га изболи као неку животињу, да су га и заклали на крају.
(Курир)
БОНУС ВИДЕО:
ПРИЧЕ ИЗ ХРОНИКЕ: Александар Стојановић пензионер у 35. години
Препоручујемо
ОД БЕОГРАДА ДО МОРА ЗА САМО ЧЕТИРИ САТА: Овако ће изгледати нови ауто-пут до Црне Горе (ВИДЕО)
САОБРАЋАЈНИЦА је пројектована са по две траке и једном зауставном траком у сваком смеру, уз предвиђену брзину од 100 до 120 километара на час.
10. 02. 2026. у 09:21
ОРБАН ОТКРИО ШОК ДЕТАЉЕ: Одбио сам позив Клинтона да уђем у рат са Србијом 1999. године
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан изјавио је да је 1999. године, током свог првог премијерског мандата, док су трајали сукоби у АП Косову и Метохији и НАТО агресија, добио позив од тадашњег америчког председника Била Клинтона да Мађарска отвори други фронт и нападне Србију или "бар да пуца из Мађарске преко Војводине све до Београда", али да је одбио такав позив, пренео је данас Телеx.
09. 02. 2026. у 11:13
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)