МОТОРНОМ ТЕСТЕРОМ УСМРТИО ПСА, ПА ТУКАО ЖЕНУ: Насиље над супругом и кућним љубимцем у Банатској Тополи код Кикинде
Полиција у Кикинди ухапсили су Б.А.Ш. (40) из Банатске Тополе код Кикинде и, уз кривичну пријаву, привела га Основном јавном тужилаштву у том граду, где му је судија за претходни поступак одредио притвор до 30 дана, због постојања основа сумње да је извршио кривична дела насиље у породици и убијање и злостављање животиња.
Фото: Р. Шегрт
- Он се сумњичи да је 7. новембра ове године моторном тестером усмртио свог пса, након што га је угризао. Такође се сумњичи да је истог дана, након вербалне расправе, невенчаној супрузи задао више удараца. Њој су у Општој болници у Кикинди констатоване лаке телесне повреде – саопштила је ПУ Кикинда.
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"
АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.
12. 01. 2026. у 21:16
ОВО ЈЕ ГЛАВНИ УДАРАЦ ЗА НАТО И КИЈЕВ: У нападу „орешником“ уништена фабрика од великог значаја (ВИДЕО)
НАПАД „орешником“ онеспособио је Лавовску државну фабрику за поправку авиона, саопштило је Министарство одбране Русије.
12. 01. 2026. у 15:27
БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина
МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.
13. 01. 2026. у 10:22
Коментари (0)