ХАПШЕЊЕ ЗБОГ ТЕШКЕ КРАЂЕ: Врањанац
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Врању ухапсили су Д. Н. (1983) из овог града, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело тешка крађа.
Фото: Ј. С.
Сумња се да је он, у току ноћи 12. октобра ове године, обио прозор једног спортског удружења у Врању и из објекта украо електрични бицикл, алат и спортску опрему. Полиција је пронашла део украдених предмета који су враћени власнику. По налогу дежурног јавног тужиоца Основног јавног тужилаштва у Врању, осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати након чега је, уз кривичну пријаву, приведен тужилаштву. Судија за претходни поступак Основног суда у Врању одредила му је притвор до 30 дана.
Препоручујемо
ОБОРЕНА ДЕВОЈКА (22) У ВОЈВОДЕ СТЕПЕ: Хитно пребачена у Ургентни центар
13. 12. 2025. у 07:10
УКИНУТА ПРЕСУДА ЗА УБИСТВО У БЕЛВИЛУ: Апелација наложила поновно суђење
12. 12. 2025. у 22:33
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)