ПИЈАН НАПАО ДОКТОРА И МЕДИЦИНСКУ СЕСТРУ У КБЦ ЗЕМУН: Мушкарац разбио врата установе, па насрнуо на запослене
ОСУМЊИЧЕНИ је напао доктора и медицинску сестру у КБЦ Земун у вези са њиховим пословима које обављају у установи и нанео им лаке телесне повреде.
Фото: pixabay
Након што је обавештен да се у Клиничко-болничком центру "Земун" догодио напад на доктора и медицинску сестру јавни тужилац Трећег основног јавног тужилаштва у Београду наложио је полицијским службеницима ПС Земун да донесу решење о задржавању окривљеног З.У. (49) због постојања основане сумње да је извршио два кривична дела Напад на лице запослено у здравственој установи.
- Окривљеном се ставља на терет да је дана 08.09.2025. године, у вечерњим часовима, под дејством 1,04 промила алкохола у организму, најпе употребом силе и снагом тела оштетио улазна врата КБЦ Земун, након чега је напао лица запослена у здравственој установи — оштећеног доктора Д.С. (27) и медицинску сестру Љ.Ж. (55), а у вези са њиховим пословима које обављају у установи и нанео им лаке телесне повреде - наводи се у саопштењу.
Износећи одбрану пред јавним тужиоцем окривљени је негирао извршења кривичног дела.
Имајући у виду чињеницу да је у даљем току кривичног поступка потребно да се испитају оштећени и сведоци, као и ранију осуђиваности окривљеног, Треће основно јавно тужилаштво у Београду је поднело Трећем основном суду у Београду предлог да према окривљеном одреди притвор због постојања особитих околности које указују да ће боравком на слободи у кратком временском поновити кривично дело, учинити кривично дело којим прети и да ће утицати на сведоке, који притвор је решењем суда и одређен.
(Курир)
Препоручујемо
САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У БАТАЈНИЦИ: Сударили се аутобус градског превоза и џип
10. 09. 2025. у 17:10
БАГЕРИСТА КОПАО ЗЕМЉУ, ПА НАИШАО НА ЉУДСКЕ ОСТАТКЕ: Хорор у Сопоту
10. 09. 2025. у 19:59
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
АМЕРИКАНАЦ ЈАСАН: "Украјинци, приватно, признају да ће изгубити Доњецк, али..."
ПОТПРЕДСЕДНИХ САД Џеј Ди Венс изјавио је данас да су територијална питања кључна тачка спорења у преговорима.
22. 12. 2025. у 19:29
Коментари (0)