СКИДАО ЗУЈАЛИЦЕ ПА ОБУКАО РОБУ: Србин ухапшен за крађу у вредности од 300 евра
ДРЖАВЉАНИН Србије Д. М. ухапшен је у Бијелом Пољу након што је затечен у крађи у једном продајном објекту спортске гардеробе.
Фото: Б. Д.
- Он је ушао у продавницу, део гардеробе у вредности од око 300 евра обукао испод своје одеће, а у кабини је претходно уклонио сигурносне уређаје познате као "зујалице". Потом је покушао да изађе из објекта, али су полицајци, поступајући по пријави, убрзо стигли и затекли га у извршењу кривичног дела - потврђено је у бјелопољској полицији.
Осумњичени је одмах лишен слободе и спроведен у полицијску станицу.
Из Управе полиције Црне Горе истичу да је брза реакција и сарадња са грађанима још једном показала значај заједничког деловања у борби против свих облика криминала.
(Курир)
Препоручујемо
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело
ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.
08. 04. 2026. у 02:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - "На споменику му пише..."
НЕМА већег искушења, нити већег бола него надживети своје дете. И не постоји човек, био он верник или атеиста, који се у тако страшном тренутку неће запитати зашто је Бог то дозволио.
11. 04. 2026. у 11:40
Коментари (0)