УХАПШЕН РАЗБОЈНИЧКИ ТРОЈАЦ: Напали девојку (20),узели јој новац и ауто
Припадници Министарства унутрашњих послова у Београду, у сарадњи са ПУ Шабац и ПУ Нови Пазар, као и Првим основним јавним тужилаштвом у Београду ухапсили су Х. М. (22), В. Т. (22) и А. Д. (20) због основа сумње да су извршили разбојништво.
З. Грумић
Они се сумњиче да су 14. августа ове године, у стану у Улици краља Милутина, употребом бибер спреја и физичке снаге, као и претњом пиштољем, од оштећене А.К.(20) отели 1.600 евра и кључеве од аутомобила.
Осумњиченима је одређено задржавање до 48 сати и они су, уз кривичну пријаву, спроведени у надлежно тужилаштво. Тројка је саслушана, а В.Т. и Д.А. су одлучили да се бране ћутањем. Н.М. је изнео одбрану у којој је делимично признао "радње извршења кривичног дела".
Тужилаштво је предложило да се осумњиченима одреди притвор, због околности,које указују да ће ометати поступак утицајем на сведоке.
Препоручујемо
УХАПШЕН ОСУМЊИЧЕНИ ЗА ПРЕВАРЕ: Варао муштерије за куповину клима уређаја
16. 06. 2026. у 21:00
УХАПШЕН ПРОВАЛНИК ИЗ ПАНЧЕВА: Обијао куће и крао новац, накит и техничку робу
16. 06. 2026. у 20:36
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)
Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.
16. 06. 2026. у 12:22
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
ШТА ЈЕ БРЕ ОВО? Мистериозна животиња снимљена у Мачви (ВИДЕО)
Кратак видео, за који се наводи да је настао из возила на подручју Мачве.
13. 06. 2026. у 20:49
Коментари (0)