ПРИВЕДЕНА ДРЖАВЉАНКА БИХ: Кријумчарила тренерке познате марке
У наставку акције на сузбијању корупције и финансијског криминала, припадници МУП, УКП, Одељења за борбу против корупције у сарадњи са полицијским службеницима Управе граничне полиције, одредили су задржавање Т. М. (23) из Зворника, држављанки БиХ.
Фото: РТ ХН
Она је осумњичена да је извршила кривична дела кријумчарење и неовлашћена употреба туђег пословног имена и друге посебне ознаке робе или услуга.
Она се сумњичи да је у шупљинама аутомобила „пасат“ којим је управљала, на ГП Трбушница, на излазу из земље, сакрила 70 комплета дечјих тренерки познате робне марке у намери да их прокријумчари преко државне границе избегавајући мере царинског надзора.
Осумњичена ће, уз кривичну пријаву, бити спроведена у надлежно тужилаштво.
Припадници УКП - Одељења за борбу против корупције Министарства унутрашњих послова наставиће даљи рад на сузбијању корупције и финансијског криминала на територији Републике Србије.
Препоручујемо
ДИРЕКТАН СУДАР АУТОМОБИЛА И КАМИОНА КОД СОМБОРА: Страхује се да има страдалих
14. 12. 2025. у 20:38
ПОГЛЕДАЈТЕ СНИМАК: Како је кум Радоја Звицера изручен Србији (ВИДЕО)
14. 12. 2025. у 18:06
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)