ЗАПЛЕЊЕНО 8.500 ПАКЛИЦА: Добар „улов“ полиције у Рашки

Горан Ћировић

21. 05. 2025. у 19:13

У ефикасној акцији припадника Министарства унутрашњих послова у Рашки заплењено је 8.500 паклица шверцованих цигарета, чија је вредност процењена на више од 2,4 милиона динара.

ЗАПЛЕЊЕНО 8.500 ПАКЛИЦА: Добар „улов“ полиције у Рашки

ПУК

Како је саопштено из ПУ Краљево, полиција је у „аудију“ којим је управљао двадесетједногодишњи мушкарац из Крагујевца, пронашла цигарете спаковане у 17 пакета, намењених даљој (пре)продаји.

Због сумње да је починио кривично дело недозвољен промет акцизних производа, против возача „аудија“ биће поднета кривична пријава у редовном поступку Основном јавном тужилаштву у Рашки.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима

РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима

РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.

06. 05. 2026. у 11:22

Коментари (0)

ВИДЕЛИ СТЕ ОВЕ РЕКЛАМЕ? Откривено да ли стварно помажу за брзи губитак тежине, драстично бољу кондицију, чудо од тела за 28 дана!