ВЕЛИКА АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ: Заплењена велика количина хероина
ПОЛИЦИЈА у Лесковцу ухапсила је данас Ђ.А. (37) из тог града, јер је приликом претреса куће коју осумњичени користи, пронашла око пола килограма хероина и мању количину кокаина за које се сумња да су биле намењене за даљу продају.
З. Грумић
Како је саопштено из Полицијске управе у Лесковцу, он је ухапшен због постојања основа сумње да је извршио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.
Приликом претреса куће коју користи осумњичени, полиција је у кухињи и дневној соби пронашла више кесица са укупно око пола килограма хероина и мањом количином кокаина, које су како се сумња биле намењене за даљу продају, као и вагицу за прецизно мерење.
Осумњиченом је, по овлашћењу Вишег јавног тужилаштва у Лесковцу, одређено задржавање до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен тужиоцу.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО - ПОНУДА НА САЈМУ АУТОМОБИЛА: Погледајте како изгледају нови модели
Препоручујемо
АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ: Заплењено 130 кг кокаина, међу ухапшенима држављани Србије и Хрватске
09. 05. 2025. у 23:11
ПРИВЕДЕН ОСУМЊИЧЕНИ ЗА УБИСТВО: Малолетнику одређно задржавање од 48 сати
03. 05. 2025. у 23:23
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)