НАПАО ПОЛИЦАЈКУ, ВУКАО ЈЕ АУТОМ И НАНЕО ЈОЈ ПОВРЕДЕ : Затражен притвор за насилника С.С. (60)

Јелисавета Љутић

25. 04. 2025. у 20:08

Треће основно јавно тужилаштво у Београду предложило је суду да одреди до 30 дана притвор С.С. (60), осумњиченом да је испред Аеродрома Никола Тесла колима ударио и вукао полицајку.

НАПАО ПОЛИЦАЈКУ, ВУКАО ЈЕ АУТОМ И НАНЕО ЈОЈ ПОВРЕДЕ : Затражен притвор за насилника С.С. (60)

Фото: Танјуг/Милош Миливојевић

- Он је на саслушању у тужилаштву делимично признао извршење кривичног дела напад на службено лице у вршењу службене дужности - саопштено је из тог тужилаштва.

Притвор је предложен да осумњичени не би утицао на сведоке и оштећену, као и да не би поновио кривично дело.

Сумња се да је С.С. 24. априла напао службено лице у вршењу дужности - комуналну милиционерку Ј.Ј.Н. (44) и нанео јој лаку телесну повреду.

Њега је оштећена зауставила и тражила му лична документа на увид, након чега је он наставио да се креће возилом када је рука полицајке била у његовом аутомобилу, па ју је ударио, оборио на земљу и вукао неколико метара, и потом отишао са лица места.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: Доделити му статус савезне државе САД

ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"

АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.

12. 01. 2026. у 21:16

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.

13. 01. 2026. у 10:22

Коментари (0)

ТУЖАН ДАН ЗА ТЕНИС: Изненадно се пензионисао великан, баш пред Аустралијан опен!