РЕПЛИКОМ ПИШТОЉА ОТЕО ПАЗАР: Кривична пријава малолетнику (16) из Бачке Паланке осумњиченом за разбојништво
ПРОТИВ песнаестогодишњака из Бачке Паланке, полиција ће поднети кривичну пријаву због постојања основа сумнње да је починио разбојништво.
Д.Н.
Овај малолетник се сумњичи да је синоћ ушао у трафику у Бачкој Паланци, запретио радници репликом пиштоља и одузео јој новац од пазара. Полиција је убрзо идентификовала и пронашла осумњиченог, украдени новац и реплику пиштоља коју је, како се сумња, користио приликом извршења кривичног дела.
По налогу вишег јавног тужиоца, против малолетника ће бити поднета кривична пријава, у редовном поступку.
Препоручујемо
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)
ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.
17. 02. 2026. у 20:01
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (0)