НАРКОТИКЕ И МУНИЦИЈУ ДРЖАО У СТАНУ: Полиција пронашла кокаин и канабис
У Вишем јавном тужилаштву у Београду саслушан је Дејан Г. (23) због постојања основа сумње да је 10. марта 2025. године неовлашћено, ради продаје држао више од 20 килограма различитих врста наркотика, као и муницију за коју не поседује дозволу за држање од надлежног органа.
Фото Shutterstock
Осумњичени се на саслушању бранио ћутањем, а тужилаштво је судији за претходни поступак Вишег суда у Београду предложило да му одреди притвор да не би поновио кривично дело у кратком временском периоду.
Наредбом о спровођењу истраге Дејан Г. се терети за неовлашћену производњу и стављање у промет опојних дрога и недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја.
Постоје основи сумње да је Дејан Г. у стану у Раковици, у којем непријављено борави, држао 1.940,14 грама кокаина, 18.208, 38 грама канабиса и 15,72 грама хероина, као и 91 метак.
Препоручујемо
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело
ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.
08. 04. 2026. у 02:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - "На споменику му пише..."
НЕМА већег искушења, нити већег бола него надживети своје дете. И не постоји човек, био он верник или атеиста, који се у тако страшном тренутку неће запитати зашто је Бог то дозволио.
11. 04. 2026. у 11:40
Коментари (0)