БАХАТОМ ВОЖЊОМ УГРОЗИО СЕБЕ И СУГРАЂАНИНА: Кривична пријава за несавесног возача из Новог Пазара

ПОЛИЦИЈА у Новом Пазару, у сарадњи са Основним јавним тужилаштвом у овом граду, поднели су кривичну пријаву против А.Х. (43) због постојања основа сумње да је извршио кривично дело угрожавање јавног саобраћаја.

БАХАТОМ ВОЖЊОМ УГРОЗИО СЕБЕ И СУГРАЂАНИНА: Кривична пријава за несавесног возача из Новог Пазара

Фото: Shutterstock/Илустрација

Он се сумњичи да је данас, управљајући "пежоом", на раскрсници улица Вука Караџића и Јошаничког кеја, ретровизором ударио у руку деветнаестогодишњег суграђанина који је држао мегафон и покушао да га заустави, како би омогућио групи студената да уђе у раскрсницу и блокира је.

Деветнаестогодишњак је задобио лаке телесне повреде.

(Телеграф)

БОНУС ВИДЕО - ТУГА НЕ ЈЕЊАВА: Одржан шестогогишњи помен Шабану Шаулићу, породица и пријатељи га не заборављају

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини

"АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ" Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини

ДА је Владимир Зеленски заиста желео да преда писмо руском председнику Владимиру Путину, могао је то једноставно да учини, без јавног објављивања, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.

07. 06. 2026. у 13:37

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

РУСИЈА ИЗНЕНАЂЕНА! Није очекивала да ће Новак Ђоковић ово да уради