ПРАТИО ДЕВОЈЧИЦУ И ТРАЖИО ДА ПОЂЕ СА ЊИМ: Ухапшен М.К. (38) због прогањања малолетнице у Борчи
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Београду, ПС Палилула у сарадњи са ПС Обреновац и Првим основним јавним тужилаштвом, ухапсили су М.К. (38) због постојања основа сумње да је извршио кривично дело ''прогањање'', саопштено је вечерас из МУП-а.
Фото: Рада Шегрт/Илустрација
Он је, како се сумња, у Борчи, 29. јануара, на улици најпре пратио једну малолетну девојчицу, а потом је ухватио за руку и затражио да крене са њим, а кад се девојчица успротивила, он се удаљио.
Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведен надлежном тужилаштву.
Препоручујемо
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)