ПИЈАН И ДРОГИРАН ПОВРЕДИО ПОЛИЦАЈЦА: Следе му кривична и прекршајна пријава
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Ћуприји ухапсили су А. М. (51) из овог града због постојања основа сумње да је извршио кривично дело напад на службено лице у вршењу службене дужности.
Фото:З.Глигоријевић
Он се сумњичи да је главом ударио и лакше повредио полицајца који га је довео у службене просторије након што је затечен да управља „опел астром“ под дејством метамфетамина и бензодиазепина и са 1,28 промила алкохола у организму, наводи Информативна служба ПУ Јагодина.
Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведен надлежном тужилаштву.
Такође, против њега ће бити поднете одговарајуће прекршајне пријаве у складу са Законом о безбедности саобраћаја на путевима.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
У ЈУЛУ ПОГОРШАНА БЕЗБЕДНОСТ У САОБРАЋАЈУ: Погинуло 17 , а повређене 123 особе
13. 07. 2026. у 15:24
УХАПШЕН ДВОЈАЦ СА ТОМПУСИМА: Оштетили државу за више од пола милиона динара
13. 07. 2026. у 15:12
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)