ИСПРЕБИЈАЛИ СУГРАЂАНИНА: Полиција ухапсила браћу насилнике из Краљева

Због сумње да је починио кривично дело наношења тешке телесне повреде, припадници Министарства унутрашњих послова у Краљеву ухапсили су О.Р.(18) из овог града, док је за исто дело кривична пријава поднета и против његовог годину дана млађег, малолетног брата.

ИСПРЕБИЈАЛИ СУГРАЂАНИНА: Полиција ухапсила браћу насилнике из Краљева

Г.Шљивић

Они се сумњеиче да су претходне ноћи у једној краљевачкој пекари, после неспоразума и краће расправе, физички насрнули на тридесетдвогодишњег суграђанина наневши му тешку телесну повреду у пределу главе.

Како је саопштила Полицијска управа Краљево, О.Р. је одређено задржавање до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен Основном јавном тужилаштву, док ће притив његовог малолетног брата кривична пријава бити поднета Вишем јавном тужилаштву у Краљеву.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)

НОВОСТИ САЗНАЈУ: Ухапшени осумњичени за покушај убиства Милана Остојића Сандокана