ЧЕТВОРИЦИ ПРИТВОР ДО 30 ДАНА: Саслушани осумњичени за инцидент код Футошке пијаце у Новом Саду

Љ.П.

15. 12. 2024. у 19:17

СУДИЈА за претходни поступак Вишег суда у Новом Саду, одредила је притвор до 30 дана, осумњиченима за насилничко понашање на спортској приредби или јавном скупу.

ЧЕТВОРИЦИ ПРИТВОР ДО 30 ДАНА: Саслушани осумњичени за инцидент код Футошке пијаце у Новом Саду

Виши Суд у Новом Саду

Притвор је одређен осумњиченим Н.Н., О.С., А.К. и С.К., а осумњиченим Н.Н. и због постојања основа сумње да је починио кривично дело изазивање опште опасности.

Ова мера, како наводе у Вишем суду изречена има је због постојања особитих околности које указују да би осумњичени боравком на слободи могли ометати поступак утицајем на сведоке и да би у кратком временском периоду могли поновити кривично дело за које су основано сумњиви.

Против овог решења дозвољена је жалба ванпретресно већу Вишег суда у Новом Саду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИРАН ОСЛЕПЕО САД И ИЗРАЕЛ; Нови напади на Техеран; Ирански орешник погодио команду ИДФ; Трамп - Рат у Заливу од 1-10? 15!

ИРАН "ОСЛЕПЕО" САД И ИЗРАЕЛ; Нови напади на Техеран; Ирански "орешник" погодио команду ИДФ; Трамп - Рат у Заливу од 1-10? 15!

НАСТАВЉАЈУ се ваздушни удари на Блиском истоку. САД и Израел настављају да гађају Иран, док иранске снаге узвраћају нападима на израелске градове и америчке базе и дипломатска представништва у региону.

04. 03. 2026. у 06:59 >> 23:01

РАСПОРЕДИО САМ ВОЈСКУ НА 75 ЛОКАЦИЈА Орбан: Украјина дигла у ваздух Северни ток, то се не сме поновити са Дружбом

"РАСПОРЕДИО САМ ВОЈСКУ НА 75 ЛОКАЦИЈА" Орбан: Украјина дигла у ваздух "Северни ток", то се не сме поновити са "Дружбом"

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан објавио је видео на мрежи Икс у којем је поручио да је мађарска војска распоређена на десетинама локација како би заштитила енергетску инфраструктуру земље. Орбан наводи да постоји претња од могућих украјинских саботажа због тензија око руских енергетских испорука и рата на Блиском истоку.

04. 03. 2026. у 13:43

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.

03. 03. 2026. у 20:21

Коментари (0)

Бледило, главобоља и мањак снаге: Ево шта може да стоји иза ових проблема