АПАТИНАЦ ВОЗИО ДРОГУ И ТО СА 2.3 ПРОМИЛА: Сомборска полиција ухапсила возача хјундаија
Припадници Министарства унутрашњих послова у Сомбору ухапсили су Ј. М. (26) из околине Апатина због постојања основа сумње да је извршио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.
Д. Новковић
Полиција је у "хјундаију“ којим је управљао и у његовом стану пронашла више пакетића са укупно 90 грама материје за коју се сумња да је марихуана, као и новац за који се сумња да потиче од продаје наркотика.
Утврђено је и да је Ј. М. возио са 2,32 промила алкохола у организму, па ће против њега бити поднета одговарајућа прекршајна пријава.
Ј. М. је одређено задржавање до 48 часова након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведен Вишем јавном тужилаштву у Сомбору
Препоручујемо
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)