ИЗ КУЋЕ У КАЋУ УЗЕЛА 34.000 ЕВРА И 3,2 МИЛИОНА ДИНАРА: Жена из околине Сомбора, осумњичена за крађу, ухапшена на Батровцима

Љ.П.

13. 11. 2024. у 12:21

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Новом Саду расветлили су кривично дело тешка крађа и ухапсили осумњичену Б. Н. (50) из околине Сомбора.

ИЗ КУЋЕ У КАЋУ УЗЕЛА 34.000 ЕВРА И 3,2 МИЛИОНА ДИНАРА: Жена из околине Сомбора, осумњичена за крађу, ухапшена на Батровцима

Фото Shutterstock

Полиција је трагала за њом због сумње да је, пре извесног времена, из откључане куће у Каћу украла 34.000 евра и 3.200.000 динара.

Б. Н. је ухапшена јуче, на граничном прелазу Бадовинци и задржана до 48 сати, а уз кривичну пријаву биће приведена основном јавном тужиоцу у Новом Саду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!

"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!

СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!

10. 03. 2026. у 18:10

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.

07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05

Коментари (0)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена